Reklam Alanı
Reklam Alanı
Visual Studio 2005 Kurulum
Nasıl Yapılır ? 316 views 0

Visual Studio 2005 Kurulum

Visual Studio .Net Kurulum CD ve ya DVDCD/DVD sürücümüze yerleştiriyoruz. İlk önce Aşağıdaki Ekranla karşılaşacaksınız. Aşağıdaki ekran yerine sisteminizde kurulması gereken bileşenlerde belirtilebilir. Eğer aşağıdaki ekranda 1. Seçenek aktif ise gerekli bileşenler sisteminizde kurulu demektirJ Burada Install Visual Studio 2005 Seçeneğine tıklayarak kuruluma geçiyoruz.

Next Diyoruz.

I accept the terms of the License Agreement işaretleyip sözleşmeyi kabul ediyoruz ve Nexti tıklıyoruz.

Sol tarafta Custom seçeneğini seçiyoruz. Next diyoruz.

 

Bu Kısımda hangi bileşenleri kurmak istiyorsak onları belirtip kuruluma geçiyoruz.

Buraya kadar doğru gittiyseniz aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Kurulum biraz uzun sürebilir kurulum anında bir çay veya soğuk içecek veya kahve molası verebilirsiniz keyfiniz bilir.:)

Kurulum tamamlandı mola bitti. 🙂 Finis diyerek işlemi bitiriyoruz.

Kolay gelsin….

 

gokhan midilli {Gökhan MİDİLLİ}

Bilgisayar ve Teknolojiyi sevmektedir. Hayatını devam ettirebilmesi için herkes gibi çalışırken, aynı zamanda hobi olarak Teknoloji Haberleri yazarlığı yapmaktadır. Kendisini geliştirmesi için imkan buldukça, teknoloji alanında kurslara, seminerlere v.b aktivitelere katılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
BulletedList Kontrolü

Basit bir kontrol olmakla birlikte sayfalarınızda bulanan listeleri maddeleyerek kullanışlı ve düzenli listeler oluşturmaya yarayan bir kontroldür. DisplayMode özelliği sayesinde...

Kapat