Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnstagram Takipçi Silme
Nasıl Yapılır ? 171 views 0

İnstagram Takipçi Silme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Günlük olarak dünyada ve ülkemizde sık kullanılan Sosyal Medya platformlarından biri olan instagram, aslında daha önceden uygulamaya entegre edilmesi gereken bu özelliği daha yeni yeni uygulamaya kazandırmaya başladı.

İnstagrama gelen yeni özellikle sayesinde takipçi listesinde yer alan ve istemediğiniz takipçili listeden silebiliyorsunuz.

Takipçinizi siz takip etmeseniz dahi takipçi sizi takip ettiği için Takipçi listenizde gözükecektir. Bununla birlikte paylaşımlarınızı görmesini istemediğiniz takipçilerinizi engellediğinizde yine aynı şekilde listenizde engelli olarak gözükecek. İnstagram getirdiği yeni özellikle birlikte artık Takipçi listeniz de istemediğiniz takipçileri listeden çıkarabilme özelliğini kullanıcılarına sundu.

İnstagramda Takipçi sildiğimde takipçinin haberi olacakmı?

Takipçiyi takip etmekte vaz geçtiğinizde ve engellediğinizdeki durumlarda nasıl bildirim gitmiyorsa aynı şekilde Listenizde takipçi çıkardığınızda takipçinize bildirim gitmiyor.

İnstagram Takipçi silme özelliğini Nasıl Kullanabilirim ?

Çok basit arkadaşlar. Profilinizde yer alan Takipçilere girerek takipçi listenizi görüntüleyin ve eğer uygulama güncelleme aldıysa kullanıcılar yanında üst üste üç nokta şeklinde simge yer alacaktır. Simgeye tıkladığınızda ekrana gelecek olan “Takipçiyi Çıkar?” Uyarısıyla Çıkar dediğinizde kullanıcıyı artık listenizden çıkarmış olacaksınız. Kısaca temizlik yapmak isteyen kullanıcıları rahat ettirecek bir özellik.

Bu özellik tüm kullanıcılara dağıtım aşamasında olup, özellik bulunmayan arkadaşlar uygulamayı güncellesinler veya uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Sizce bu özellik çok geç gelmedimi 🙂 Fikirlerinizi aşağıda yorumlardan yazabilirsiniz.

gokhan midilli {Gökhan MİDİLLİ}

Bilgisayar ve Teknolojiyi sevmektedir. Hayatını devam ettirebilmesi için herkes gibi çalışırken, aynı zamanda hobi olarak Teknoloji Haberleri yazarlığı yapmaktadır. Kendisini geliştirmesi için imkan buldukça, teknoloji alanında kurslara, seminerlere v.b aktivitelere katılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
BulletedList Kontrolü

Basit bir kontrol olmakla birlikte sayfalarınızda bulanan listeleri maddeleyerek kullanışlı ve düzenli listeler oluşturmaya yarayan bir kontroldür. DisplayMode özelliği sayesinde...

Kapat