Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır ? 17 views 0

CryptoTab Browser ile Tarayıcı üzerinden Nasıl Bitcoin Kazanırsın

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere Tarayıcı üzerinden Bitcoin Kazanmak, Kolay yönden Bitcoin Kazanmak, Nasıl Bitcoin Kazanabilirim? gibi sorularına cevap veriyor olacağım.

Bildiğiniz üzere dijital para madenciliği gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Dijital para birimi olarak bir çok terim bulunuyor bunlardan bazıları Bitcoin, Ethereum(ETH), Litecoin(LTC) ve buna benzer bir çok dijital para birimi mevcut.  Bu dijital para birimleriyle madencilik yapmak için çeşitli yöntemler var. Bunlardan yeni piyasaya çıkan ve kolay bir şekilde madencilik yapabileceğiniz yöntemi göstereceğim.

Kolay Yönden Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Evet kolay yönden bitcoin nasıl kazanabiliriz? Ayrıca Ek bir donanıma ihtiyaç olmadan (Ekran Kartları v.b) nasıl bitcoin madenciliği yapabiliriz?  Nasıl mı?  birlikte makalemize devam ederek bakalım.

Tarayıcı Üzerinden Bitcoin Madenciliği Nasıl Yapılır?

Konu başlığından da anlaşılacağı üzere tarayıcınız üzerinden Bitcoin madenciliği yapabileceğiniz bir sistemden bahsedeceğim. CryptoTab Browser adı verilen online veya bilgisayarınıza tarayıcıyı indirerek online madencilik yapabileceğiniz bir sistem. Sistemden bahsetmek gerekirse, indirdiğiniz tarayıcı üzerinden kişisel bilgisayarınızın gücünden yararlanarak madencilik yapan ve arkadaşlarınızı davet ederek onların kazançlarından da kazanç elde edebileceğiniz bir sistem. Kullandığınız bilgisayarın donanımı ne kadar güçlü olursa o kadar  H/s hızınız yüksek oluyor. CryptoTab Browser indirerek başlayabilirsiniz. Şunu ifade etmemde yarar var, Online madencilik yerine CryptoTab Browser i indirmeniz sizin 8 Kat daha hızlı maden kazmanız demek. Dilerseniz adım adım ilerleyelim.

Öncelikli olarak CrytoTab Browseri indirmek için buraya tıklayın. Ardında aşağıdaki gösterildiği gibi Browseri indirip kuruyoruz.

Kurulum bittikten sonra CryptoTab Browser Kısayolu Masaüstüne eklenecek ve ardından açılacaktır.Açıldıktan sonra ekranda kısa bir tanıtım yapacak. Bu adımlara inceleyerek browser hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Artık Bitcoin madenciliği yapmak için hazırsınız. Son olarak sağ üst köşede bulunan menuya girerek belirtilen ortamlardan birinden oturum açarak sisteme dahil olmanız gerekmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi için videolu anlatım hazırlayıp burada paylaşacağım.Şimdilik hoşçakalın.

 

gokhan midilli {Gökhan MİDİLLİ}

Bilgisayar ve Teknolojiyi sevmektedir. Hayatını devam ettirebilmesi için herkes gibi çalışırken, aynı zamanda hobi olarak Teknoloji Haberleri yazarlığı yapmaktadır. Kendisini geliştirmesi için imkan buldukça, teknoloji alanında kurslara, seminerlere v.b aktivitelere katılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
BulletedList Kontrolü

Basit bir kontrol olmakla birlikte sayfalarınızda bulanan listeleri maddeleyerek kullanışlı ve düzenli listeler oluşturmaya yarayan bir kontroldür. DisplayMode özelliği sayesinde...

Kapat