Reklam Alanı
Reklam Alanı
Android P
Nasıl Yapılır ? 223 views 0

Android P 9.0 Sürümü Nasıl İndirilir?

Android P 9.0 Sürümü Nasıl İndirilir?

Android 8.0 Oreodan sonra Android 9.0 P sürümü üzerinde çalışmalar başlamış ve geliştirici sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Oreo sürümüne göre önemli değişiklikler içeren Android P sürümü Google tarafından Geliştirici sürümü indirilebilir durumda.

Android P Geliştirici Sürümü Hangi telefonları destekliyor?

Google tarafından geliştirici sürümü yayınlanan Android P sizinde thmin edebileceğiniz üzere kendi telefonlarını destekliyor.Google Pixel, Pixel 2, Pixel XL ve Pixel 2 XL telefonları için indirip yükleyebilirsiniz. Beta aşamasında olan Android P Nexus serisi ve Pixel C telefonları içinde kısa süre beta programına dahil olabilir. Dilerseniz Google Android P 9.0 indirme işlemine geçelim.

 

Makalenin Devamı için Tıklayın

gokhan midilli {Gökhan MİDİLLİ}

Bilgisayar ve Teknolojiyi sevmektedir. Hayatını devam ettirebilmesi için herkes gibi çalışırken, aynı zamanda hobi olarak Teknoloji Haberleri yazarlığı yapmaktadır. Kendisini geliştirmesi için imkan buldukça, teknoloji alanında kurslara, seminerlere v.b aktivitelere katılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
BulletedList Kontrolü

Basit bir kontrol olmakla birlikte sayfalarınızda bulanan listeleri maddeleyerek kullanışlı ve düzenli listeler oluşturmaya yarayan bir kontroldür. DisplayMode özelliği sayesinde...

Kapat